Leading Manufacturer of hanging display rack from New Delhi.
₹ 3000 / Piece Get Latest Price
| Rack Type | Wall Unit (Single-Sided) |
| Material | Mild Steel(MS) |
| Length | 3 ft (900 mm) |
| Usage/Application | 1 shelves |
| Load Capacity per Shelf | Upto 80 kg |
| Color | White |
| Base Shelf Depth | 18 in (450 mm) |
| Brand | Balaji Engineering Works |
| Height | 7 Feet |
| Width | 3 Feet |
Minimum order quantity: 10 Piece
We are the leading manufacturers of Handing display rack in india.we provide best quality Hanging display rack at reasonable price in across india.
Chandrabhan Giri (Proprietor)
Balaji Engineering Works
H No 226-A Kh-24/17, Block-G Gali No.7 Pusta Road, West Karawal Nagar, New Delhi - 110094, Delhi, India